-0,2 oC 0,4 m/s 1025,8 hPa

 

 

 

 

 

 
 
Biuletyn
 • Instrukcja obsługi
 • Menu przedmiotowe (prawa strona ekranu) - wykaz grup tematycznych, w które są zestawione informacje publiczne udostępnione w BIP.

  Moduł wyszukujący (w prawej, górnej części ekranu) - wyszukiwarka umożliwiająca znalezienie stron BIP zawierających wyrażenie poszukiwane przez odwiedzającego BIP.
   
  www.bip.gov.pl - adres URL strony głównej BIP umożliwiający dostęp do informacji publicznych udostępnionych w BIP, według menu podmiotowego lub przedmiotowego. Strona główna BIP zawierająca wykaz podmiotów, obowiązanych zgodnie z ustawą do udostępniania informacji publicznej, wraz z odnośnikami umożliwiającymi połączenia z ich stronami.

  Redakcja biuletynu - zawiera dane określające tożsamość osób, które redagują i wprowadzają informacje na stronę Biuletynu Informacji Publicznej Spółki OPEC GRUDZIĄDZ.

 • Redakcja biuletynu
 • Osoba odpowiedzialna za redagowanie i wprowadzanie treści znajdujących się na stronie Biuletynu Informacji Publicznej spółki OPEC GRUDZIĄDZ.

  Sylwia Sobolewska-Ryl

  Stanowisko: Specjalista ds. marketingu, Dział Marketingu, Nr pokoju: 2.11

  Adres e-mail: s.ryl@opec.grudziadz.pl
  Telefon: 56 45 06 134

  Godziny urzędowania: pn. - pt. w godz. 7.00 do 15.00Opublikowane: 2014-12-29 Zmodyfikowane: 2014-12-29 Przez: Sylwia Sobolewska-Ryl